Tylko teraz darmowa dostawa standardowa od 499zł!

W świecie Olsen z Anją, Senior Marketing Managerem
6.jpg

Marka Olsen nie byłaby dziś taka sama, gdyby nie praca ponad 600 ludzi o wspaniałej osobowości, którzy napędzają działanie firmy, przelewając w nią całą swoją pasję. W tej serii chcielibyśmy przedstawić kilka takich osób i pokazać jak wygląda ich codzienna praca.

Samoprzylepne karteczki, stos magazynów modowych, kartki z projektami, listy cen, pliki zdjęć z kampanii – tak właśnie wygląda biurko Anji, naszej Senior Marketing Manager. Pomimo pozornie panującego chaosu, Anja zawsze ma wszystko pod kontrolą, a znalezienie potrzebnych dokumentów zajmuje jej kilka sekund. Jej codzienna praca wymaga niesamowitej dokładności i precyzji.

„W mojej pracy nie ma dwóch takich samych dni. Zazwyczaj zajmuję się kilkoma rzeczami na raz, więc nie mogę narzekać na nudę!”

Rolą Anji w Olsen jest dbanie o dobry wizerunek naszej marki. Zajmuje się przede wszystkim rynkiem niemieckim, ale działa też poza jego granicami, co wymaga ścisłej współpracy z działami marketingu Olsen na całym świecie.

Ważnym obszarem kompetencji Anji jest public relations, czyli utrzymywanie relacji z redaktorami magazynów modowch, branie udziału w wydarzeniach prasowych i stała realizacja różnych projektów z agencją PR. Wszystko po to, aby generować jak najwięcej publikacji w renomowanych czasopismach i dotrzeć do naszych potencjalnych klientek.

Senior Marketing Manager organizuje również wszystkie sesje zdjęciowe dla każdej kolekcji Olsen. Przy tych najważniejszych, odbywających się dwa razy w roku, Anja we współpracy z Creation Managerem przygotowuje koncepcję zdjęć, wybiera odpowiednie modelki, zestawia stylizacje oraz poszukuje najlepszych miejsc, fotografów i stylistów.

„Praca zespołowa jest dla mnie bardzo ważna. Razem jesteśmy w stanie stawiać czoła wielkim wyzwaniom, nawet w bardzo stresujących sytuacjach!”

Anja, pełniąc funkcję koordynatora sesji zdjęciowych, zawsze potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiązać każdy pojawiający się na drodze problem. Razem ze swoim zespołem umie zaaranżować niepowtarzalny letni klimat, nawet jesli na zewnątrz jest tylko 5 stopni i leje deszcz! Odpowiednia fototapeta, kilka domowych roślin i las tropikalny gotowy!

A kiedy papuga pojawia się na planie, możemy poczuć się jak w prawdziwej dżungli! Sesje zdjęciowe przynoszą nam wiele ciekawych doświadczeń!

Jakie cechy, oprócz kreatywości i zdolności organizacyjnych, są ważne w pracy Anji?

„Komunikacja jest w mojej pracy niezbędna – czy to z moim zespołem, czy podczas telefonicznych rozmów z agencjami i zewnętrznymi partnerami. Często pełnię rolę łącznika pomiędzy różnymi ludźmi. Po całym dniu pracy mój głos zaczyna zanikać! ”
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl