Tylko teraz darmowa dostawa standardowa od 499zł!

Regulamin Promocji Stylowe Zakupy

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „STYLOWE ZAKUPY”

(dalej jako: „Akcja promocyjna”)

§ 1.Organizator

1.Organizatorem Akcji promocyjnej jest Olsen Fashion spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-446) przy ul. Czerniakowskiej 87A, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000210010, NIP: 5213293477, REGON: 01575596500000, kapitał zakładowy w wysokości: 50 000 zł (dalej jako: „Olsen”).

§ 2.Miejsce i czas

1.Akcja promocyjna organizowana jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w sklepie internetowym Olsen dostępnym pod adresem: www.eolsen.pl

2.Akcja promocyjna trwa od 01.10.2021 godz. 00:01 do 06.10.2021 godz. 23:59

§ 3.Nagroda

1.Nagrodą w Akcji promocyjnej jest Rabat w wysokości: 30%.

2.Uczestnik może wielokrotnie brać udział w Akcji promocyjnej pod warunkiem każdorazowego spełnienia warunków opisanych w niniejszym regulaminie.

3.Nagroda zostanie przekazana w następujący sposób: w okresie 01.10.2021-06.10.2021 klient może dokonać zakupu wybranych kolekcji w promocyjnej cenie.

§ 4.Bezpłatność udziału i określenie uczestników

1.Udział w Akcji promocyjnej jest bezpłatny (tzn. zakup produktów w ramach Akcji promocyjnej nie wymaga poniesienia przez uczestnika dodatkowych kosztów poza uiszczeniem ceny produktów oraz kosztów dostawy, chyba że zastrzeżona odmiennie).

2.W Akcji promocyjnej mogą wziąć udział osoby pełnoletnie posiadające pełną zdolność do czynności prawnych będące użytkownikami sklepu internetowego eOlsen.pl.

§ 5.Zasady udziału

1.Aby wziąć udział w Akcji promocyjnej należy:

a.W okresie promocji zawrzeć umowę sprzedaży produktów za pośrednictwem serwisu internetowego eOlsen.

b.Każdy pełnoletni Klient, który dokona zakupu jest uprawniony do zakupu kolekcji nieprzecenionych z rabatem w wysokości 30%.

c.Podane ceny produktów biorące udział w Promocji uwzględniają rabat.

d.Produkty promocyjne oznaczone zostały znacznikiem „Stylowe Zakupy”

e.Promocja polega na przyznaniu rabatu w wysokości 30% na wybrane kolekcje

f.Promocja nie obejmuje (nie obniża) ewentualnych kosztów dostawy produktów zakupionych w ramach promocji w Serwisie Internetowym, które uczestnik ponosi w pełnej wysokości.

g.Akcja promocyjna nie łączy się z rabatem Olsen Prestige.

2.Przystąpienie do Akcji promocyjnej jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu w całości i przestrzegania określonych w nim zasad, jak i potwierdzeniem spełnienia wszystkich warunków uprawniających do wzięcia udziału w Akcji promocyjnej.

3.Przyznana przez Olsen nagroda nie podlega wypłacie w pieniądzu lub wymianie na jakikolwiek inny środek płatniczy.

§ 6.Reklamacje i prawo odstąpienia od umowy

1.Postanowienia niniejszego regulaminu nie naruszają ani nie ograniczają prawa do reklamacji związanej z rękojmią, jak również nie ograniczają prawa do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego Olsen, zgodnie z jego regulaminem dostępnym pod adresem: https://eolsen.pl/strona/regulamin-sklepu.

§ 7.Postanowienia końcowe

1.Treści, które zawarte są w materiałach promocyjnych dotyczących Akcji promocyjnej i mają charakter informacyjno-reklamowy. Jedynym dokumentem określającym zasady Akcji promocyjnej jest regulamin.

2.W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

3.Regulamin Akcji promocyjnej wchodzi w życie dnia 01.10.2021.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl