Tylko teraz darmowa dostawa standardowa od 499zł!

Zwroty i reklamacje

ZWROTY

1. Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt z nami poprzez wysłanie wiadomości na adres: zwroty@eolsen.pl. W mailu prosimy o umieszczenie informacji dotyczącej nr zamówienia i kodu zwracanego produktu.

2. Do przesyłki ze zwracanym produktem, prosimy o dołączenie wypełnionego formularza zwrotu. Formularz zwrotu bądź reklamacji znajduje się w przesyłce, w którą zapakowany był Państwa produkt. Formularz ten mogą również Państwo pobrać klikając TUTAJ.

3. Prosimy pamiętać, że produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podawania powodu. Spakowaną przesyłkę wraz z wypełnionym formularzem zwrotu należy:

a) odesłać na poniższy adres:

OLSEN – ZWROT

OMNIPACK Sp. z o.o.

UL. SZCZECIŃSKA 49

66-400 GORZÓW WIELKOPOLSKI

DOK. 45-48

b) zwrócić w salonie regularnym (nie outletowym) Olsen. Lista salonów znajduje się tutaj.

W przypadku zwrotu przesyłki w salonie regularnym, zwrot środków finansowych nastąpi do 14 dni na konto, z którego zostało opłacone zamówienie.

4. Koszt przesyłki zwrotu znajduje się po stronie Klienta.

5. Do 14 dni roboczych po otrzymaniu zwracanego produktu zwrócimy Państwu pieniądze na podany w formularzu zwrotu numer konta bankowego.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kontakt@eolsen.pl lub telefoniczny pod numerem telefonu +48 722 000 077 lub 722 000 088.


REKLAMACJE

1. Przed odebraniem przesyłki należy zawsze sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami na adres: kontakt@eolsen.pl

2. Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

a. Zgłoszenie chęci reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: kontakt@eolsen.pl

b. Wypełnienie formularza reklamacji znajdującego się w przesyłce, w którą zapakowany był Państwa produkt. Formularz ten mogą Państwo również pobrać klikając TUTAJ.

3. Odesłanie spakowanej przesyłki wraz z wypełnionym formularzem reklamacji na poniższy adres:

OLSEN – ZWROT

Magazyn Omnipack

Ul. Szczecińska 49,

Gorzów Wielkopolski 66-400

DOK. 45-48

4. W celu nadania paczki i zamówienia kuriera po jej odbiór prosimy o kontakt mailowy na adres: kontakt@eolsen.pl wraz z podaniem następujących danych: imię i nazwisko, adres dostawy, adres email, nr telefonu kontaktowego oraz preferowaną datę i godzinę odbioru Państwa przesyłki przez kuriera DHL. Zamówimy kuriera, który powinien pojawić się u Państwa w wybranym dniu z wydrukowanym listem przewozowym, który następnie należy nakleić na spakowaną przez Państwa przesyłkę z produktami marki Olsen.

Koszt przesyłki reklamowanego produktu znajduje się po stronie Olsen.

5. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Państwa mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

6. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 14 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy Państwu poniesione koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

7. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za niezasadną, przekażemy szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy do Państwa na nasz koszt reklamowany produkt.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kontakt@eolsen.pl lub telefoniczny pod numerem telefonu +48 722 000 077 lub 722 000 088.


WYMIANA

1. Wymiana towaru polega na zwrocie wybranych produktów, a następnie na złożeniu i opłaceniu nowego, niezależnego zamówienia w naszym sklepie www.eolsen.pl

2. Aby dokonać zwrotu prosimy o postępowanie zgodne z instrukcją zwrotu produktów (ZWROTY).

3. Nowe zamówienie mogą Państwo złożyć od razu, nawet jeśli nie dokonali Państwo jeszcze zwrotu. W nowym zamówieniu można wybrać dowolny inny model, rozmiar i kolor produktu. Następnie prosimy o opłacenie nowego zamówienia.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt mailowy pod adresem: kontakt@eolsen.pl lub telefoniczny pod numerem telefonu +48 722 000 077 lub 722 000 088.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół eOlsen.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl