-25% na zamówienia od 399 zł z kodem M25,* -35% na zamówienia od 699 zł z kodem M35,* a przy zamówieniach od 799 zł dodaj w koszyku torbę za 1 grosz!
*dotyczy artykułów nieprzecenionych

Czas realizacji

Czas realizacji zamówień

1. Z wyjątkiem pojawienia się nadzwyczajnych okoliczności, sklep będzie wysyłał zamówiony produkt w ciągu maksymalnie 2-3 dni roboczych licząc od dnia zaksięgowania pełnej wpłaty na koncie.

2. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będziemy w stanie dotrzymać terminu wysyłki, powiadomimy o tym Klienta. W takiej sytuacji do Klienta należy decyzja o kontynuowaniu zamówienia z przedłużonym terminem realizacji lub też odstąpienie od umowy i zwrot środków pieniężnych. Nie realizujemy wysyłek w soboty, niedziele i dni świąteczne.

3. W przypadku braku towaru w magazynie, gdy sklep nie ma możliwości realizacji zamówienia Klienta w standardowym czasie, Klient może odstąpić od realizacji umowy w ciągu 30 (trzydziestu) dni, licząc od daty jej zawarcia. Jeżeli Klient dokonał zapłaty za towar - sklep zwróci Klientowi należność za towar w ciągu 14 (czternastu) dni kalendarzowych od anulowania zamówienia.

do góry

Copyright 2022 EOlsen.pl Powered by: Shoper

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium